Man med extraordinärt stor kuk?

extraordinärt stor kuk sökes av kåt kvinnaHej! Jag är en extremt kåt kvinna på 26 år som söker en kille med extraordinärt stor kuk. Vill bara ha sex med dej och inget annat, gärna återkommande knullträffar. Jag gissar att det finns många kåta killar som läser knullannonserna här.

Du är singel, respektfull, socialt kompetent och en vettig kille. Du är troligtvis över 25 år (och under 55), över 175 cm lång, ren och fräsch. Du älskar att bli avsugen, är erfaren och har lätt för att slappna av.

Vidare har du med fördel trimmat könshår runt din stora kuk, jag gillar inte hår i maten nämligen. Jag är själv helrakad (vaxad) så min Fiffi är len och fin. Du får gärna slicka henne, vill du det?

Jag möter dig på knä på hallgolvet, du kliver in och du tar fram en extraordinärt stor kuk som jag greppar och börjar suga. Men tro inte att du ska spruta och sen gå, nej nej, inte en chans. Jag slutar suga din kuk när jag känner att du är nära att komma. Då ska du slicka min fitta och du ska också sluta när jag är nära att komma.

Sen går vi in i duschen och tar en skön dusch tillsammans. Vad som sen händer, tja, det står skrivet i stjärnorna och kan omöjlig planeras. Hör av dej om vi är en bra match! Jag förväntar mej ett givande svar, där du berättar lite om dej själv, dina erfarenheter, vad du tänker kring upplägget etc.

Lämna ett svar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *