
Jag är en glad, kurvig/mullig tjej med fötterna stadigt på jorden. Är ambitiös, kreativ och driven. Kommer förmodligen flytta utomlands i framtiden då jag vill prova på annat här i livet. Trivs jag inte så kan jag alltid flytta hem till Sverige igen.
Jag söker en man som är lugn och trygg i sig själv. Som person önskar jag att du har ett bra sinne för humor, kan skratta åt dig själv men att du även är intellektuell i hur du för dig. Du vet vem du är och vad du vill. Du är inte rädd för att ta för dig, men det som är viktigast är att personkemin klickar. En man som är en riktig man helt enkelt.
En knullkompis relation för mig är mer än att bara ses för sex. Jag vill även ha en vänskaps relation med dig, någon att prata om allt med. Det hade varit nice.
Om du tror att du passar in på det jag söker, skriv gärna en längre text berätta mer om vem du är. Hör av dig, jag sitter här och väntar, puss och kram.
Om du finns i Santander eller närheten så vill jag gärna kroka i dig.